Állásfelhívás

A gyergyócsomafalvi Polgármesteri Hivatal munkatársat keres a közbeszerzés és beruházások osztályra.

A jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség diplomával, jogi, közgazdasági vagy műszaki szakon.
  • Számítógép-kezelői ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, internet.
  • A román nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés és írás)
  • Jó kommunikációs készség, türelem és teherbírás,
  • Önálló, igényes munkavégzési képesség
  • Közbeszerzési vagy projekt manageri diploma előnyt jelent.

A jelentkezők a fényképes önéletrajz, kérés, orvosi igazolás és a diplomák mellé le kell tegyenek egy nyilatkozatot arról, hogy nem büntetett előéletűek.

Jelentkezéseket várunk április 23-án 9 óráig a Polgármesteri Hivatal jegyzőjénél.

A versenyvizsga április 23-án 11 órától lesz a Polgármesteri hivatal gyűléstermében.

Amit ajánlani tudunk:

– törvényeknek megfelelő bérezés projekt bónusszal,

– igényes és kiváló munkakörnyezet,

– nagyon jó munkacsapat,

– fejlődési lehetőség,

– rugalmas munkaprogram.

Érdeklődni, könyvészeti anyagot és további információkat  a 0733 068185-ös telefonszámon vagy a ciumani@hr.e-adm.ro  e-mail címen lehet kapni.

Szükség van segítségre? Beszéljen velünk